Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Obec Podolanka
ObecPodolanka

Mše ve cvrčovickém kostele 31. 12. 2022

Silvestrovské putování naší farností. Začátek u kaple v Satalicích ve 13:30. Čekají nás také zastávky s krátkou modlitbou za obyvatele obcí naší farnosti. K putování se můžete přidat kdykoli během trasy, nebo dorazit až na společnou mši svatou do Cvrčovic od cca 16:30

Přijměte pozvání k silvestrovskému putování naší farností. Kromě společné cesty nás čekají také zastávky s krátkou modlitbou za obyvatele obcí naší farnosti. K putování se můžete přidat kdykoli během trasy, nebo dorazit až na společnou mši svatou do Cvrčovic od cca 16:30 (podle toho, jak nám to půjde).
Začátek: 13:30 u kaple sv. Anny v Satalicích
Zastavení:
Vinoř – u kostela [...]
Tento příspěvek je na adrese

https://farnost-vinor.org/silvestrovske-putovani-s-modlitbou-za-farnost-a-jeji-obyvatele/

Datum vložení: 30. 12. 2022 17:56
Datum poslední aktualizace: 30. 12. 2022 17:58
Autor: MD

Spolupracujeme

mapa
Podolanka
nahoru